Auto elektrikas Kaune

Auto elektrikas Kaune – Kas įeina į autoelektriko darbą? Klientai kreipiasi į mūsų auto servisą dėl įvairių gedimų, kuruos gali pašalinti tik Auto elektrikas.

Svarbiausias šiuolaikinio automobilio komponentas, žinoma, yra elektros įranga. Transporto priemonės elektros įranga aprūpinta daugybe elektroninių sistemų ir elektroninių prietaisų. Įvairūs veiksniai, po tam tikro laiko išjungia elektromechaninius komponentus, taip gali nutikti dėl ilgalaikio eksploatavimo, nepalankių klimato sąlygų ir t.t.. Sugedus elektros įrangai, ją remontuoti turėtų tik kvalifikuotas auto elektrikas, turintis patirties ir teigiamų rekomendacijų. Specialistas, išmanantis automobilio elektriką, galės diagnozuoti elektronines sistemas, elektros grandines, laidus ir pašalinti gedimus.

Profesionalus Auto elektrikas Kaune

Automobilio elektrinę dalį sudaro didelis laidų kiekis, elektriniai blokai bei kitos elektrinės dalys, kurias norint gerai suremontuoti reikalingos atitinkamos fizikos žinios bei elektromechaniko kvalifikacija. Mūsų įmonėje atliekamas starterių, el. langų, kintamos srovės generatorių, žibintų, signalizacijų, garso, vaizdo ir kitų elektrinių automobilio sistemų taisymo darbai.

Auto elektra yra viena sudėtingiausių automobilių sistemų, o gedimas gali užblokuoti visas automobilio funkcijas iki užvedimo blokavimo. Jei įvyko gedimas, artimiausias servisas yra toli, o evakuoti automobilio nėra galimybės, ši problema gali būti išspręsta. Užtenka pasinaudoti mūsų auto elektriko paslaugomis.

Auto elektrikas Kaune taip pat atlieka šiuos darbus:

Auto elektrikas Kaune

» Elektros įrangos remontas.
» Elektros įrangos gedimo priežasties nustatymas. Ksenono montavimas / išmontavimas.
» Signalizacijų montavimas ir remontas.
» Papildomos elektroninės įrangos montavimas.
» Apšvietimo elektros remontas.
» Įkrovimo sistemos, automobilio užvedimo ir uždegimo sistemos remontas.
» Akustinių sistemų montavimas.
» Laidų, įvairių apšvietimo elementų remontas arba keitimas.
» Automobilio signalizacijos išjungimas, atrakinimas prie išvažiavimo sugedus ar pametus rakto pakabuką.

Papildomos įrangos montavimas
Dauguma vairuotojų į savo automobilius montuoja sistemas, kurių nepateikia gamintojas, pavyzdžiui: garso ir vaizdo aparatūrą, papildomą apšvietimą. Savarankiškai sumontavus papildomą įrangą, gali sutrikti tinkamas bendros transporto priemonės elektros sistemos veikimas. „Autogoldas” auto elektrikas Kaune, sumontuos papildomą įrangą, atsižvelgdamas į visas šio tipo transporto priemonių savybes.

Automobilio diagnostika – kam to reikia
Kad ir kokios patikimos būtų šiuolaikinės transporto priemonės, bet kokiu atveju gali įvykti sistemos gedimas ir automobilio savininkas kreipiasi pagalbos į autoservisą. Pagrindinis auto elektrikos remontas susideda iš jo diagnozavimo, o vėliau iš elektros įrangos remonto. Diagnostika atliekama siekiant nustatyti automobilio elektromechaninių ir elektrinių dalių darbo būklę. Autoelektrikos diagnostika padės nustatyti nutrūkusius kontaktus, nešvarias ar oksiduotas jungtis laiduose. Kvalifikuotas auto elektrikas laiku aptiks ir užkirs kelią bet kurio automobilio automatinio elektros bloko gedimui. Dabartiniuose automobiliuose yra įrengtas kelių programų valdymas, todėl remontą turėtų atlikti auto elektrikasdiagnostikas. Diagnostikai atidžiai tiria automobilio mechaninę įrangą, automobilio elektros grandinę bei variklio darbą ir nustato gedimo pasekmę bei pašalina priežastį.