Automobilio kėbulo poliravimas

AUTOGOLDAS autoservise automobilio kėbulo poliravimas nuo A iki Z, į tai taip pat įeina ir Automobilių žibintų poliravimas.

Automobilio kėbulo poliravimas reikalingas dėl estetinės išvaizdos pagerinimo bei apsaugos. Viršutinis poliruotas sluoksnis apsaugo automobilį nuo korozijos, smėlio ir druskų, saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių poveikio. Poliruojant užmaskuojami nedideli automobilio kėbulo įbrėžimai, o automobilio paviršius pasidaro labai blizgus. Poliravimas gali sutvarkyti ir automobilių dažytojų broką – nevienodą nudažymą, prilipusias dulkes, dažų nubėgimus. Poliruoti galima ne tik automobilio kėbulą, bet ir automobilio žibintus. Žibintų poliravimas pagerina žibintų vaizdą – iš pageltusių jie tampa skaidriais ir šviesiais. Tačiau svarbiausia, kad padidėja šviesos pralaidumas (tuo pačiu ir matomumas bei saugumas). Laimite dvigubai – automobilis atrodo gražesnis, o važiavimas saugesnis

Automobilio kėbulo poliravimas Kaune

Automobilio kėbulo poliravimas yra kruopštus darbas, kurio rezultatas yra puiki dažų būklė. Mes jus supažindinsime su keliais poliravimo tipais, o taip pat sužinosite, kokius įbrėžimus atliekant ši darbą, mes galime pašalinti.

Kas yra poliravimas automobilio kėbulo poliravimas

Automobilio kėbulo poliravimas yra darbų rinkinys, skirtas atkurti dažus. Šis kompleksas apima įbrėžimų pašalinimą, ploniausio lako sluoksnio pašalinimą, abrazyvų naudojimą ir jų trynimą ant kūno paviršiaus. Rezultatas – lygi ir blizgi apdaila su švytinčiu blizgesiu.

Yra keletas poliravimo tipų: standartinis, lengvas ir apdaila. Kiekvienas iš jų atliekamas naudojant poliravimo mašiną. Tačiau visi poliravimo tipai skiriasi vienas nuo kito.

Automobilio kėbulo poliravimas

Automobilio kėbulo poliravimas

Standartinis poliravimas

Standartinis poliravimas atliekamas nuosekliai keliais etapais.

Standartinio poliravimo arbas trunka mažiausiai 12-16 valandų (priklausomai nuo automobilio kėbulo dydžio ir konfigūracijos).

Lengvas poliravimas

Lengvas automobilio kėbulo poliravimas atliekamas dviem iš eilės praėjimais.

Lengvo poliravimo metu pašalinamas lako sluoksnis neviršija 2 mikronų. Darbas trunka 6-12 valandų, priklausomai nuo automobilio kėbulo dydžio ir konfigūracijos.

Apdailos poliravimas

Galutinis automobilio kėbulo poliravimas atliekamas tik vienu leidimu.

Apdailos poliravimo metu pašalinamas lako sluoksnis neviršija 1 mikrono. Darbas trunka 3-5 valandas – priklausomai nuo kėbulo dydžio ir konfigūracijos).