Automobilio kėbulo remontas ir dažymas

Automobilio kėbulo remontas ir dažymas Kaune – Dažnai eismo įvykio metu pažeidžiamos pakabos dalys, apšvietimo elementai ir kt. Todėl kėbulo remontas lemia ir eismo saugumą. Tačiau tai ir estetinis automobilio remontas. Juk visi vairuotojai nori turėti puikios išvaizdos automobilį, o pažeistas dažų sluoksnis jo išvaizdą gadina. Jeigu laiku nebus atkurtas pažeistas dažų sluoksnis, gali atsirasti rūdžių. Pasirodžius rūdims, automobilio išvaizda ir vertė greitai pradės mažėti, tad nieko nelaukite ir atlikite kėbulo remontą!

Automobilio kėbulo remontas

Automobilio kėbulo remontas ir dažymas

 

 

 

 

Automobilio kėbulo remontas

Automobilio kėbulo remontas ir dažymas – kas įtraukta į automobilio kėbulo remontą?

Sugadinus kėbulą vairuotojai dažnai skundžiasi, kad sunkiai užsidaro bagažinės dangtis. Tai dažnas reiškinys miesto avarijose, o kėbulo remontas gali tai išspręsti. Bet kokius įlenkimus mes išlyginame tam naudodami specialią įrangą. Svarbiausia iš pradžių atkurti gamyklinę detalės formą. Esant nedideliems pažeidimams, automobilio kėbulo remontas (kėbulas) gali būti atliktas net ir be išmontavimo. Galime atkurti arba pakeisti bet kokius laikančius rėmo elementus.

Automobilio kėbulo remontas ir dažymas 1

Automobilio kėbulo remontas ir dažymas 1

Automobilio kėbulo remonto etapai:

» Automobilio kėbulo apžiūra.
» Įlenkimų, įbrėžimų ir kitų pažeidimų skaičiavimas.
» Tinkamo atkūrimo metodo pasirinkimas.
» Atsarginių dalių ir apsaugos priemonių paieška.
» Dalių, kurias reikia pakeisti, išmontavimas.
» Paviršiaus išlyginimas.
» Naujų dalių montavimas.
» Dengimas laku, dažais arba gruntu.
» Teikiamos paslaugos kokybės tikrinimas.

Šiuolaikinės kėbulo remonto technologijos reiškia asmeninio laiko taupymą ir efektyvų problemos sprendimą. Jei detalę galima greitai pakeisti, tai mūsų meistrai tai daro, nes tai patvaresnis ir pigesnis sprendimas nei laikinas detalės restauravimas. Meistrai po diagnostikos parenka automobilių remonto technologijas. Kartais tam reikia suvirinti arba sumontuoti papildomus varžtus, jei automobilio savininkas nenori, kad prie rėmo būtų virinami nauji elementai. Yra ir kitų įvairių kėbulo remonto tipų ir visi jie gali būti savaip veiksmingi.

Jei jums reikalingas Kėbulo poliravimas susisiekite su mumis. Mes visada esame pasiruošę jums padėti.