Automobilių važiuoklės remontas

AUTOGOLDAS autoservise automobilių važiuoklės remontas atliekamas ilgametę patirtį turintys, patyrę meistrai. Jie taip pat suteiks Jums profesionalias konsultacijas ir reikalingas paslaugas susijusias su Jūsų automobilio važiuoklės remontu bei važiuoklės priežiūra.

Automobilių važiuoklės remontas Kaune:

Automobilių važiuoklės remontas

Automobilių važiuoklės remontas

– Galinio tilto pilną remontą,
– Amortizatorių keitimą,
– Spyruoklių keitimą,
– Šarnyrų keitimą,
– Traukių antgalių keitimą,
– Stabdžių diskų keitimą,
– Stabdžių kaladėlių keitimą,
– Sailenblokų keitimą,
– Stabdžių suportų restauraciją ir keitimą,
– Stabdžių šlangelių keitimą,
– Stabdžių vamzdelių keitimą,
– Bei kitus su automobilių važiuokle susijusius darbus

Kaip suremontuoti važiuoklę?

Kadangi važiuoklė yra ne tik vienas elementas, bet ir kelių komponentų derinys, jos remontas nėra lengvas. Jei pastebėsite bet kurią problemą susijusia su važiuokle, labai rekomenduojama susisiekti su auto centru, kad gautumėte išsamią važiuoklės diagnozę. Tai būtina norint būti visiškai tikriems, kokia yra problema ir kurią dalį reikia laiku pakeisti.

Automobilių važiuoklės remontas – Kurie važiuoklės komponentai keičiami dažniausiai?

Amortizatoriai
Šie komponentai yra ne tik vieni svarbiausių važiuoklės saugumui, bet ir dažniausiai genda. Amortizatorių problemos dažniausiai kyla dėl prastos kelio dangos, purvo ir druskos keliuose žiemą ir ilgalaikio jų naudojimo.

Nepaisant to, kad gamintojai aiškiai nurodo, kad amortizatoriai turi būti pakeisti nuvažiavus nurodyta atstumą, daugelis vairuotojų praleidžia terminus, nes mano, kad gali „gauti” šiek tiek daugiau. Tačiau delsimas pakeisti šiuos važiuoklės komponentus gali sukelti daug problemų ir galvos skausmo, nes nuo amortizatorių priklauso ne tik vairavimo komfortas, bet ir saugumas.

Pakabos defektai dažniausiai atsiranda dėl prastos kelio dangos. Kai vairuojate ir atsitrenkiate į nelygumus ar duobes, tai gali sukelti pakabos problemų ir gedimų.

Ratų stebulės guolių susidėvėjimas yra ypač pavojingas ir gali sukelti užstrigimą bei nelaimingus atsitikimus. Jei važiuojant jau girdisi nemalonus triukšmas, tai rekomenduojame kuo skubiau užsukti pas mus.