Profesionalus cheminis valymas

Cheminio valymo paslaugos

Pasirūpinti savo mašinos salono švara dar niekada nebuvo taip paprasta! Mūsų sėkmingo darbo paslaptis – nepriekaištingai dirbantys automobilių salonų valymo specialistai ir naudojamos pažangios medžiagos. Kokybiškas cheminis salonų valymas – garantuotas:

  • išsiurbsime Jūsų automobilį naudojant modernią įrangą;Autoservisas Kaune | Važiuoklės remontas Kaune |
  • nuvalysime langus naudodami maksimalų išliekamąjį poveikį turintį valiklį;
  • visus paviršius, ant kurių kaupiasi nešvarumai, ne tik išvalysime, bet ir atnaujinsime;
  • cheminiu būdu išvalysime problemines automobilio vietas – kilimėlius ir bagažinę.

 

Cheminio valymo metu sėdynės, grindys, lubos, slenksčiai, durelių apmušalai valomi specialia įranga, kuri ne tik efektyviai nuvalo visus nešvarumus, naikina blogą kvapą salone, bet taip pat pašalina net ir pačias mažiausias kenksmingas daleles bei ligų sukėlėjus. Plovimui naudojamos cheminės medžiagos įsiskverbia į minkštas automobilio detales bei atitirpdo paviršiaus dėmes. Specialūs siurbliai ne tik įpučia chemines medžiagas į sunkiai pasiekiamas vietas, bet ir išsiurbiant iš paviršių susikaupusią drėgmę, kartu ištraukia visus nešvarumus. Tokiu būdu dezinfekuoti paviršiai atsinaujina, ilgiau išlaiko savo nepriekaištingą išvaizdą.
Jei automobilyje sėdimos vietos yra odinės, tuomet po cheminio valymo rekomenduojama jas padengti specialiai odai skirtu losjonu, kuris skirtas minkštinti, apsaugoti, impregnuoti odą.

Kada rekomenduojama atlikti cheminį valymą?

Cheminis salonų valymas turėtų būti atliekamas bent porą kartų per metus, siekiant išlaikyti ne tik švarą bei grožį automobilio salone, bet taip pat maksimaliai sumažinti besikaupiančias bakterijas, nemalonius kvapus. Profesionalus salonų valymas padeda išlaikyti švarą, apsisaugoti nuo bakterijų bei išsaugoti estetinę automobilio salono vertę.
Rudenį ir žiemą automobilių salonų grindys dažnai būna drėgnos nuo lietaus bei sniego. Tai pastebėjus, reikėtų pasirūpinti kruopščiu ir kokybišku automobilio salono valymu tam, jog susikaupusi drėgmė netaptų korozijos priežastimi.

 

Susisiekti
Važiuoti į servisą