Vėdinimo ir šildymo ir sistemų taisymas

Vėdinimo ir šildymo ir sistemų taisymas „Aytogoldas” autoservise.
Jums būdingos šios problemos: nestabili temperatūra automobilio salone, rasojantys langai, šilto oro cirkuliacijos defektas? Jeigu kilo bent viena iš šių problemų, būtina diagnozuoti gedimą bei jį pašalinti.
„Autogoldas”autoservise atliekami salono šildytuvo (radiatoriaus), salono ventiliatoriaus, nukreipiančių oro srautų sklendžių, oro temperatūros, paduodamo oro srauto valdymo, kitų smulkių įtaisų diagnostika ir taisymas.

Automobilio šildymo sistemos remontas

Automobilio šildymo sistemos remontas

Automobilio šildymo sistemos remontas

Automobilio šildymo sistema yra viena pažeidžiamiausių automobilio dalių, ypač šaltuoju metų laiku. Nuo šildymo sistemos būklės priklauso ne tik važiavimo komfortas. Šildymo sistemos gedimas žiemą neleidžia tęsti transporto priemonės eksploatavimo. Apskritai, mechaninės ir hidraulinės vidaus šildymo sistemos dalys atrodo taip.

Šioje grandinės dalyje elektros komponentai visų pirma apima radiatorių ir krosnelės ventiliatorių elektrinius variklius. Tiesiog krosnelės variklis yra silpniausia šildymo sistemos grandis. Puse atvejų salono šildytuvo gedimas yra susijęs su krosnelės variklio gedimu. Paprastai jis nesugenda iš karto. Pirmas požymis yra, papildomo triukšmo atsiradimas krosnelės veikimo metu. Tai gali būti tik zvimbimas, švilpimas, barškėjimas. Jei atsiranda triukšmas, jau laikas būtu planuoti atvykimą pas mus. Mes patikrinsime, ar į pūtimo sistemą nepateko pašalinių daiktų (varžtų, drožlių ir kt.). Toliau patikrinsime, kokia yra salono oro filtro būklė, jei reikia jį pakeisime.

Kitas krosnies variklio gedimo etapas yra nesugebėjimas dirbti mažu greičiu. Tokiu atveju jau reikia pradėti ieškoti naujo variklio arba ruoštis jo remontui.