Greičiu dėžės remontas Kaune

Greičiu dėžės remontas „Autogoldas” autoservise atlieka ilgametę patirtį turintys meistrai, kurie jums taip pat suteiks ir profesionalias konsultacijas susijusias su jūsų automobilio greičių dėžės remontu bei greičių dėžės priežiūra.

Greičiu dėžės remontas Kaune

Greičiu dėžės remontas Kaune

Greičiu dėžės remontas Kaune

Greičiu dėžės remontas Kaune atliekamas adresu A. Juozapavičiaus pr. 56. Jei jums jau reikalinga skubi pagalba, mes atliekame pagrindinius greičių dėžės gedimų ir jos techninės būklės patikrinimas.

Pagrindiniai pavarų dėžės (greičių dėžės) gedimų požymiai yra triukšmas dirbant, sunkus pavarų perjungimas, spontaniškas pavarų išsijungimas, alyvos nutekėjimas. Triukšmo priežastis pavarų dėžės veikimo metu dažnai yra alyvos trūkumas karteryje arba krumpliaračio dantų ir veleno guolių susidėvėjimas.

Profesionalus greičiu dėžės remontas Kaune

Norint pašalinti ši gedimą, būtina patikrinti alyvos lygį karteryje, kuris turėtų būti šalia apatinio šoninio užpildymo angos krašto, jei reikia, įpilti alyvos. to daryti patiems nerekomenduotume. Pirmiausia reikia žinoti, kokia tepimo priemonė yra tinkama, o be to yra ir kitu niuansu, kuriuos reikia žinoti.

Sunkus pavarų perjungimas pastebimas naudojant didelio klampumo alyvą, neveikiančius sinchronizatorius, perjungimo šakių deformaciją, taip pat kai sutrinka įprastas pavarų perjungimo mechanizmo ar pavarų perjungimo valdymo mechanizmo veikimas dėl atsilaisvinusių tvirtinimų, detalių deformacijos ar susidėvėjimo. , taip pat koregavimo pažeidimai.

Pavarų dėžės remontas apima jos išėmimą iš automobilio, išmontavimą, susidėvėjusių detalių patikrą ir keitimą ir greičių dėžės testavimą po remonto ir sumontavimo ant automobilio. Prieš išimant pavarų dėžę, būtina iš jos išleisti alyvą ir ji tolimesniam naudojimui tikrai nebus tinkama.