Autoservisas Kaune | Apie mus

Autoservisas Kaune gali Jums pasiūlyti greitą ir kokybišką automobilio remontą bei nemokamą konsultaciją telefonu. Galite skambinti bet kuriuo metu: padėsime, pasirūpinsime Jūsų problemomis, nes Jūs mums rūpite! Taip pat suteiksime garantiją visiems mūsų remonto darbams.

Autoservisas Kaune Apie mus

Autoservisas Kaune – Paslaugos

Autoservisas Kaune Apie mūsų paslaugas

Kompiuterinė diagnostika
Vedinimo ir šildymo ir sistemų taisymas
Oro pagalvių diagnostika ir taisymas
ABS sistemos diagnostika ir taisymas
Kondiconieriu pildymas
Važiuoklės taisymas
Poliravimo paslaugos
Greičio dėžės taisymas
Variklio taisymas
Kėbulo remontas ir dažymas
Profesionalus cheminis salonų valymas
Padangų montavimas, remontas, ratu balansavimas

„Autogoldas” automobilių Autoservisas Kaune

Automobilių autoservisas „Autogoldas” yra įsikūręs Kaune, adresu A. Juozapavičiaus pr. 56. Mes profesionaliai atliekame bet kokio sudėtingumo automobilių remontą ir garantuojame darbų kokybę. Turime patyrusių specialistų, kurie pasirūpins Jūsų automobiliu ir atliks kokybišką remontą. Mūsų klientai gali būti tikri, kad jų automobilis sulauks ypatingo dėmesio ir kokybiškos priežiūros. Dirbame pagal pažangiausias technologijas: mūsų autoservisas Kaune turi modernią įrangą, kurios pagalba gauname galimybę išspręsti bet kokio sudėtingumo problemas remontuojant ir prižiūrint automobilius.

Kaip autoservisas Kaune gali jums padėti?

Automobilių autoservisas Kaune, automobilių savininkams teikia platų šiuolaikinių specializuotų paslaugų spektrą:

» Kompiuterinė transporto priemonių diagnostika;
» Sistemos techninė transporto priemonės apžiūra;
» Daugiapakopis automobilio darbinės sistemos remontas;
» Dažymo darbai, derinimas, galima atlikti darbus pagal individualiai parengtą užsakovo projektą ir kt.

Prevencija
Kilus klausimams ar norint gauti daugiau informacijos, galite kreiptis į mus telefonu, el. paštu arba atvykti asmeniškai.

Iškilus papildomiems klausimams ar pasiūlymams, galite kreiptis ir gauti patarimą arba iš anksto užsiregistruoti automobilio diagnostikai profesionaliame autoservise.

Profesionalus automobilių autoservisas: reikšminga nauda klientui.

Pagrindinė organizacijos sąlyga teikiant paslaugas – kokybiškas darbų atlikimas ir aukštas darbuotojų kvalifikacijos lygis. Tai pasiekiama renkantis tik geriausius meistrus ir naudojant kokybišką įrangą bei įrankius.

Be to, automobilio savininkas gali savarankiškai kontroliuoti visą procesą – nuo ​​dalių įsigijimo iki transporto priemonės paleidimo. Klientas turi visišką teisę bet kuriuo jam patogiu metu prižiūrėti automobilio remonto ir restauravimo darbų atlikimo eigą.